Дебютанти Ігор: «Ми не звикли обговорювати рішення суддів, наше діло – кататись»

Автор | 19 лютого 2018 | Переглядів: 13

Американськими ритмами відкривали свою коротку програму на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані 24-и найкращих танцювальні пари світу.

Україну тут представляють дебютанти Ігор – Олександра Назарова – Максим Нікітін, які виконали дуже запальний танець з надзвичайно гарною підтримкою. Вдалися їм і твізли. У підсумку судді оцінили старання наших фігуристів у 57.97 бали, поставивши не дуже високу оцінку за техніку.

Перший тренер пари Глина Чурілова відмітила, що прокат хороший, за компоненти оцінки трохи нижче чим зазвичай, але сильно прибрали технічну.

Самі ж Олександра і Максим так прокоментували свій виступ: «Дуже сподобалась публіка, ми насолоджувались прокатом. Це нові відчуття, неймовірні емоції. Відчувалась відповідальність перед країною. Приємно було бачити українські прапори на трибунах. Це надзвичайно допомагало, підтримувала йти вперед».

Що стосується занизьких оцінок від суддів, пара зазначила: «Ми не звикли обговорювати рішення суддів. Наше діло – кататись, а суддів – судити. Значить потрібно більше працювати. Зараз важко оцінювати, так як не бачили протоколів. Багато емоцій. Але в цілому, прокатом ми задоволені».

Тренер спортсменів подякував їм за катання і порадив насолоджуватись прокатом і дарувати людям позитивні емоції, що вони і намагались зробити.

Щоб продовжити виступ на олімпійському льоду у довільному танці, парам потрібно потрапити до топ-20.Мітки: , ,