ЧС з легкої атлетики: Бондаренко і Проценко починають боротьбу за медалі

Автор | 11 серпня 2017 | Переглядів: 26

Богдан Бондаренко

ЧС з легкої атлетики: Бондаренко і Проценко починають похід за медалями.

Вболіваємо також за Касьянова, Семенову і Плотіціну.
У Лондоні триває з легкої атлетики. Сьогодні будуть розіграні чотири комплекти нагород, а в фінал будуть пробиватися наші головні медальні надії – стрибуни у висоту Богдан Бондаренко і Андрій Проценко. Про це повідомляє Укрінформ.

У восьмий день чемпіонату розіграють чотири комплекти нагород. Жінки визначать чемпіонку в стрибках в довжину, бігу на 3000 м з перешкодами і на спринтерській дистанції 200 м. Головне протистояння дня – в стрибках в довжину. Івана Шпановіч з Сербії проти американок Брітні Різ і Тіанна Медісон.

У чоловіків медалі розіграють майстри з метання молота. Інтрига цього фіналу – чи зуміє хтось кинути виклик полякам Павел Файдек і Войцеху Новицькому.

У кваліфікації сьогодні виступати наші головні медальні надії – стрибуни у висоту Богдан Бондаренко і Андрій Проценко. Результат для виходу в фінал – стрибок на 2.31, або потрапляння в топ-12.

Також до фіналу спробує пробитися Наталія Семенова в метанні диска. У попередньому забігу на 100 м з бар’єрами побіжить Анна Плотіціна. Досвідчений Олексій Касьянов почне виступи в десятиборстві.

Сьогодні відбудуться ранкова і вечірня сесії. Початок о 12:00 і 19.00. Трансляція чемпіонату на телеканалі Eurosport.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/Мітки: ,