Чоловіча команда зі стрільби з лука чемпіони Ігор

Автор | 18 червня 2015 | Переглядів: 17

І Євпропейські ігри в Баку 2015

Віктор Рубан, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький приносять до скарбнички збірної України другу золоту нагороду I Європейських ігор в Баку.

Досить напруженим і непередбачуваним видався фінал чоловічого командного турніру зі стрільби з лука, де за титул чемпіона боролись наші хлопці та представники Іспанії.

Після 4-х сетів рахунок був нічиїм, лише останні вистрели змогли вирішити долю золотих нагород. 5:4 і українська чоловіча команда стає чемпіонами I Європейських ігор-2015. «Срібло» здобувають представники Іспанії, а «бронзу» – голландці.

Другу золоту нагороду у скарбничку збірної України на I Європейських іграх в Баку приносить чоловіча команда зі стрільби з лука. Віктор Рубан, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький – справжні герої сьогоднішнього дня.

І Євпропейські ігри в Баку 2015

«Всі поєдинки були досить складними, але самими важкими можна назвати – вихід до фіналу та сам фінал, адже тут вирішувалось доля медалі. Багато віддано сил і фізичних, і моральних. Подолати хвилювання нам допомогла взаємна підтримка. Завжди знаходили потрібні слова, щоб підбадьорити товариша. На мій погляд нам вдалося перемогти за рахунок 3-х складових. По-перше, якісна і наполеглива підготовка до цих стартів. По-друге, у нас склалась прекрасна дружня команда, як говоряться: «один за всіх і всі за одного». І ще важливим фактором є те, що ми з хлопцями заздалегідь домовились докласти максимум сил для перемоги та присвятити її Україні і бійцям, які захищають нашу країну. Слава їм! Дякуємо всім тим, хто нас підтримував протягом змагань – і нашим тренерам, рідним і вболівальникам».

 Мітки: ,