Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту в Деснянському районі

Автор | 23 лютого 2015 | Переглядів: 38

відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Деснянському районі21 лютого, на базі ЗОШ №313, за підтримки Київського міського відділення НОК України відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Деснянському районі. У змаганнях мали змогу взяти  участь усі бажаючи родини району з дітьми від 7 до 13 років.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі».  В упорній боротьбі призові місця вибороли команди «Сімейка» родина Гнатюк (3 місце), команда «Вершина» родина Несміян (2 місце) та команда «Турбо» родина Смирнових (1 місце).

Отже, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Деснянського району вибороли 2-і команди – команда «Вершина» родина Несміян та команда «Турбо» родина Смирнових.

відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Деснянському районі

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

Наступні відбіркові змагання відбудуться у Дарницькому районі 28 лютого.

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Генеральний партнер Чемпіонату – мережа спортивних магазинів «Спортмастер». Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф», морозиво «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.Мітки: