Чемпіонат з сімейного спорту в Святошинському районі

Автор | 8 квітня 2015 | Переглядів: 37

Чемпіонат з сімейного спорту в Святошинському районі4 квітня, напередодні Міжнародного дня спорту,  на базі гімназії східних мов №1 відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Святошинському районі. У змаганнях мали змогу прияти участь всі бажаючі родини району з дітьми від 7 до 13 років. Ці відбіркові змагання присвячуються відзначенню у всьому світі Міжнародного дня спорту заради розвитку та міру.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі».  В упорній боротьбі призові місця вибороли команди «Святошино» родина Гандей (3 місце), команда «Скіфи» родина Петренко (2 місце) та команда «Тріумф» родина Будзінських (1 місце).

Отже, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Святошинського району вибороли 2-і команди – команда «Скіфи» родина Петренко та команда «Тріумф» родина Будзінських.

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Генеральний партнер Чемпіонату – мережа спортивних магазинів «Спортмастер». Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф»,  торгівельна марка «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.

 Мітки: ,