Чемпіонат з сімейного спорту в Оболонському районі Києва

Автор | 25 березня 2015 | Переглядів: 23

Чемпіонат Києва з сімейного спорту Оболонський район22 березня в ТРЦ «Караван» за підтримки Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Оболонському районі. У змаганнях взяло участь 25 найспортивніших родин району.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі». В упорній боротьбі призові місця вибороли команди «Орли» родина Хмельницьких (3 місце), команда «Арена» родина Богданових (2 місце) та команда «Зірочка» родина Танащук (1 місце).

Отже, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Оболонського району вибороли 2-і команди – команда «Арена» родина Богданових та команда «Зірочка» родина Танащук.

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

 Мітки: