Чемпіонат з сімейного спорту в Голосіївському районі Києва

Автор | 24 березня 2015 | Переглядів: 33

Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту в Голосіївському районі21 березня, за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України на базі ЗОШ № 286 відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Голосіївському районі. У змаганнях мали змогу прияти участь всі бажаючі родини району з дітьми від 7 до 13 років.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі».  В упорній боротьбі призові місця вибороли команди «Посмішка» родина Пашковських (3 місце), команда «Фортуна» родина Вдовенко (2 місце) та команда «Майстри слаломісти» родина Палакіних (1 місце).

Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту Голосіївський район

Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту Голосіївський район

Отже, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Голосіївського району вибороли 2-і команди – команда «Фортуна» родина Вдовенко та команда «Майстри слаломісти» родина Палакіних.

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту Голосіївський район

Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту Голосіївський район

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Генеральний партнер Чемпіонату – мережа спортивних магазинів «Спортмастер». Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф»,  торгівельна марка «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.Мітки: