Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту

Автор | 20 квітня 2015 | Переглядів: 31

чемпіонат міста Києва з сімейного спорту шевченківський район18 квітня на базі ЗОШ №95 відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Шевченківському районі. У змаганнях мали змогу прийняти участь всі бажаючи родини району з дітьми від 7 до 13 років.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі».  У впертій боротьбі призові місця вибороли команди «Блискавка» родина Білоус (2 місце) та команда «Альпіна» родина Губань (1 місце). Саме ці дві команди вибороли 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Шевченківського району.

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Генеральний партнер Чемпіонату – мережа спортивних магазинів «Спортмастер». Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф»,  торгівельна марка «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.Мітки: