Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту в Печерському районі

Автор | 21 травня 2015 | Переглядів: 20

Чемпіонат Києва з сімейного спорту

19 травня, за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України на базі ЗОШ №78 відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Печерському районі. У змаганнях мали змогу прийняти участь всі бажаючи родини району з дітьми від 7 до 13 років.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі».  В запеклій боротьбі призові місця вибороли команди «Олімпіець» родина Істоміних (2 місце) та команда «Вікторія» родина Грищенко (1 місце). Саме ці дві команди вибороли 2-і останні путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Печерського району.

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф»,  торгівельна марка «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.

 

 Мітки: