Чемпіонат Києва з сімейного спорту відбувся у Святошинському районі столиці

Автор | 3 квітня 2017 | Переглядів: 25

1 квітня відбулися відбіркові змагання Чемпіонату Києва сімейного спорту в Святошинському районі. За результатами змагань 1 місце посіла сім’я Сенатос, а друге місце сім’я Зарубін. Однак з огляду на те, що сім’я Зарубін не зможе взяти участь в Суперфіналі, це право переходить команді яка зайняла 3 місце – сім’ї Хохотва.

Відповідно до Положення, Чемпіонат проводиться у 3-и етапи. На першому етапі у загальноосвітніх школах м. Києва проводяться внутрішні сімейні змагання, де виявляються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі, проводяться районі змагання у всіх районах міста Києва, де виявляються найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводяться загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2-і родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 27 травня на День Києва на Хрещатику.

Команди, які посіли призові місця були нагороджені пам’ятними подарунками від Київського міського відділення НОК України та організаторів змагань, а всі учасники, які не потрапили до списку призерів, отримали дипломи та олімпійські сувеніри.Мітки: