Чемпіонат Києва з сімейного спорту в Дарницькому районі

Автор | 2 березня 2015 | Переглядів: 28

Чемпіонат Києва з сімейного спорту28 лютого за підтирмки Київського міського відділення НОК України, на базі київської інженерної гімназії, відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Дарницькому районі. У змаганнях мали змогу взяти  участь усі бажаючи родини району з дітьми від 7 до 13 років.

Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі».  В упорній боротьбі призові місця вибороли команди «Дьоми» родина Демерлій (3 місце), команда «Гепардики» родина Дротвінських (2 місце) та команда «Вперед» родина Дияк (1 місце).

Отже, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Деснянського району вибороли 2-і команди – команда «Гепардики» родина Дротвінських та команда «Вперед» родина Дияк.

Нагадаємо, що відповідно до Регламенту, Чемпіонат проходить у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

Наступні відбіркові змагання відбудуться у Подільському районі 14 березня.

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф»,  торгівельна марка «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.Мітки: