Чемпіонат Києва з сімейного спорту розпочато

Автор | 2 лютого 2015 | Переглядів: 29

Чемпіонат міста з сімейного спорту31 січня стартував Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту. Відповідно до Регламенту, Чемпіонат буде проходити у 2-а етапи. На першому етапі, у всіх районах м. Києва, у період січень-травень, пройдуть відбіркові районні змагання, на яких будуть виявлені найспортивніші родини районів. На другому етапі переможці районних змагань будуть змагатися між собою за звання Чемпіону міста Києва з сімейного спорту. Фінальні змагання пройдуть 30 травня на День Києва на Хрещатику.

31 січня, на базі гімназії «Міленіум» №318, відбулися відбіркові змагання у Солом’янському районі. У змаганнях мали змогу взяти участь усі бажаючи родини району з дітьми від 7 до 13 років. Змагання проводилися з 3-х видів естафет – «Футбол», «Хоккей» та «Регбі». В упорній боротьбі призові місця вибороли команди «Буздіки» родина Буздіджан (3 місце), команда «Ярошенко» родина Ярошенко (2 місце) та команда «Барса» родина Малинських (1 місце). Отже, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ від Солом’янського району вибороли 2-і команди – команда «Ярошенко» родина Ярошенко та команда «Барса» родина Малинських.

Команди, які посіли призові місця були нагороджені пам’ятними подарунками, а учасники, які не потрапили до списку призерів, були нагороджені втішними солодкими подарунками.

Чемпіонат міста з сімейного спорту

Наступні відбіркові змагання відбудуться у Дніпровському районі 7 лютого.

Організатором Чемпіонату виступає Асоціація сімейного спорту України. Генеральний партнер Чемпіонату – мережа спортивних магазинів «Спортмастер». Офіційні партнери – Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, мережа фітнес-клубів «Спортлайф», морозиво «Хрещатик», футбольний клуб «Динамо» Київ та Асоціація спортивної індустрії України.

 Мітки: