Чемпіонат Києва з сімейного спорту – 2016 у Дніпровському районі

Автор | 16 лютого 2016 | Переглядів: 76

Переможці чемпіонату з сімейного спорту у Дніпровському районі

13 лютого стартував Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту – 2016, що проводиться Асоціацією сімейного спорту України за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту київської міської державної адміністрації, Київського відділення Національного олімпійського комітету України та громадської організації «Рада батьків міста Києва».

Відповідно до Положення, Чемпіонат проводиться у 3-и етапи. На першому етапі у загальноосвітніх школах м. Києва проводяться внутрішні сімейні змагання, де виявляються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі, проводяться районі змагання у всіх районах міста Києва, де виявляються найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводяться загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2-і найспортивніші родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 29 травня на День Києва на Хрещатику.

13 лютого, на базі загальноосвітньої школи №98, відбулися перші районні відбіркові змагання Чемпіонату Києва з сімейного спорту – 2016 у Дніпровському районі. У змаганнях взяли участь сім’ї, які були делеговані школами Дніпровського району як переможці внутрішніх шкільних змагань, а також найспортивніші родини Дніпровського району за результатами рейтингу Асоціації сімейного спорту України.

Районні відбірокові змагання Чемпіонату у Дніпровському районі урочисто відкрив голова Дніпровської районної державної адміністрації Горбунов Ярослав Володимирович. За результатами змагань призові місця вибороли команди «Вітязь» родина Калінічук (3 місце), команда «Веселка» родина Негода (2 місце) та команда «Трудові резерви» родина Каркушко (1 місце). 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ, який пройде 29 травня на День Києва на Хрещатику, від Дніпровського району, вибороли команди – команда «Веселка» родина Негода та команда «Трудові резерви» родина Каркушко. Команди, які посіли призові місця були нагороджені пам’ятними подарунками від Київського міського відділення НОК України та організаторів змагань, а учасники, які не потрапили до списку призерів, були нагороджені втішними солодкими подарунками.

Офіційними партнерами Чемпіонату є мережа фітнес-клубів «СПОРТЛАЙФ», компанія «Нугабест», мережа піцерій «Домінос піца», кінотеатр «Мультіплекс Проспект» та Торгівельна марка «Кукузаврик».Мітки: