Чемпіонат Києва сімейного спорту в Оболонському районі

Автор | 11 березня 2017 | Переглядів: 36

Сьогодні, 11 березня в ТРЦ “КАРАВАН” відбулися відбіркові змагання Чемпіонату Києва сімейного спорту в Оболонському районі. Переможцями змагань стала команда “ВІРНІ ДРУЗІ”, сім’я Миколюк (1 місце) та команда “УКРОПИЧИКИ”, сім’я Гончарук (2 місце). Ці дві команди будуть представляти Оболонський район в суперфіналі 27 травня на Хрещатику. Вітаємо переможців та дякуємо всім командам за незабутню сімейно-спортивну атмосферу!

Відповідно до Положення, Чемпіонат проводиться у 3-и етапи. На першому етапі у загальноосвітніх школах м. Києва проводяться внутрішні сімейні змагання, де виявляються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі, проводяться районі змагання у всіх районах міста Києва, де виявляються найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводяться загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2-і родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 27 травня на День Києва на Хрещатику.

Команди, які посіли призові місця були нагороджені пам’ятними подарунками від Київського міського відділення НОК України та організаторів змагань, а всі учасники, які не потрапили до списку призерів, отримали дипломи та олімпійські сувеніри.Мітки: