ЧЕМПІОНАТ КИЄВА З СІМЕЙНОГО СПОРТУ 2017 – РОЗПОЧАТО

Автор | 20 лютого 2017 | Переглядів: 51

Чемпіонат з сімейного спорту Соломенський район 2017 рік

18 лютого стартував Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту – 2017, що проводиться Асоціацією сімейного спорту України за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту київської міської державної адміністрації та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

Відповідно до Положення, Чемпіонат проводиться у 3-и етапи. На першому етапі у загальноосвітніх школах м. Києва проводяться внутрішні сімейні змагання, де виявляються найспортивніші родини шкіл м. Києва. На другому етапі, проводяться районі змагання у всіх районах міста Києва, де виявляються найспортивніші родини районів столиці. На третьому етапі проводяться загальноміські фінальні змагання, в яких беруть участь по 2-і найспортивніші родини від кожного району. Переможець фінальних змагань отримує звання найспортивнішої родини міста Києва. Загальноміські фінальні змагання відбудуться 27 травня на День Києва на Хрещатику.

18 лютого, на базі гімназії №318, відбулися перші районні відбіркові змагання Чемпіонату Києва з сімейного спорту – 2017. Першими у боротьбу за звання Чемпіону столиці з сімейного спорту вступили родини Солом’янського району. У змаганнях взяли участь сім’ї, які були делеговані школами Солом’янського району як переможці внутрішніх шкільних змагань.

За результатами змагань призові місця вибороли команди «Ворс» родина Старун (3 місце), команда «Мікаса» родина Романенко (2 місце) та команда «Блискавка» родина Гуріних (1 місце).

Таким чином, 2-і путівки до СУПЕРФІНАЛУ, який пройде 27 травня на День Києва на Хрещатику, від Солом’янського району, дісталися командам «Блискавка»(родина Гуріних) та «Мікаса» (родина Романенко). Команди, які посіли призові місця були нагороджені пам’ятними подарунками від Київського міського відділення НОК України та організаторів змагань, а всі учасники, які не потрапили до списку призерів, отримали дипломи та олімпійські сувеніри.Мітки: ,