Чемпіонат Європи з сучасного п‘ятиборства 2014

Автор | 16 липня 2014 | Переглядів: 43

сучасне п‘ятиборство12-го липня, в Секешфехеваре, Угорщина, пройшов фінал Чемпіонату Європи 2014 року по сучасного п’ятиборства серед жінок. Зробивши заявку на місце на п’єдесталі ще під час півфіналу 10-го липня (2 місце), Вікторія Терещук в черговий раз підтвердила свою майстерність, і показавши справжній клас завоювала срібну медаль змагань в індивідуальному заліку. Всього у фіналі Чемпіонату брали участь 36 спортсменок, серед яких 3 українки: Хохлова Ірина, Спас Анастасія та Вікторія Терещук. Показавши гідні результати під час кваліфікаційних відборів всі троє пройшли у фінал змагань.

Перша трійка призерів Чемпіонату виглядала так:

1. Лена Шонеборн (Німеччина) – 1361 очек

2. Вікторія Терещук (Україна) – 1344 очки

3. Доната Рімсайте (Росія) – 1337 очок .

У командному заліку жіноча збірна України посіла 2-е місце на п’єдесталі пошани.

Слідом за жіночим, вчора на Чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства відбувся і чоловічий фінал змагань. Набравши в кінцевому підсумку 1476 очок, українець Павло Тимощенко фінішував 3-м, пропустивши вперед тільки 2-х російських спортсменів – Олександра Лесун та Іллю Фролова. Таким чином Тимощенко приносить української збірної бронзову медаль на змаганнях. За традицією у фіналі Чемпіонату участь брали тільки 36 кращих спортсменів, успішно показали себе під час кваліфікаційних відборів. Всього в індивідуальному заліку серед чоловіків змагалося 54 п’ятиборця. На жаль, з 4-х українців, заявлених в півфіналах, у фінал потрапити змогли тільки 3-е. Донеччанину Дмитро Кирпулянський не вдалося вчинити опір сильним суперникам і зайнявши 22-е місце у своїй кваліфікаційній групі, з результатом в 1081 очок він закінчив свою участь у Чемпіонаті. Найкращий результат серед українців у півфіналі показав молодий киянин Денис Павлюк. Здобувши 18 перемог у фехтуванні і зайнявши в цьому виді 1 місце він фінішував 3-м, з розривом в 1 очко від 1-го і 2-го місця.

У фіналі Чемпіонату, удача посміхнулася Павлюку дещо менше. Стартувавши з 17 місця після фехтування, йому вдалося поліпшити свою позицію під час комбайна. Таким чином Денис зайняв 10-й рядок турнірної таблиці, набравши 1443 очки. Не дивлячись на гідний результат у плаванні (2:03,15 – 9 місце), 29-е місце в конкурі і комбайні не дало Наконечному Руслану шансу претендувати на призове місце. У кінцевому підсумку він зайняв 22-е місце, набравши 1400 очок. Тимощенко, в свою чергу, дуже добре отфехтовал (28 перемог – 2 місце), і навіть не дивлячись на невдачу під час конкуру (31 місце) зміг зібратися з силами і фінішувати 3-м. Перша трійка призерів Чемпіонату виглядала так:

1. Олександр Лесун (Росія) – 1493 очок

2. Ілля Фролов (Росія) – 1485 очок

3. Павло Тимощенко (Україна) – 1476 очок

У командному заліку чоловіча збірна України посіла лише 8-е місце в турнірній таблиці. Вітаємо Павла, а так само його тренерів з бронзовою медаллю на Чемпіонаті і бажаємо майбутніх спортивних успіхів!

сучасне п‘ятиборство

Отже так виглядають справи у естафетах, що почалися відра після індівідіальних заліків. Першими, 14-го липня в боротьбу за медалі в естафеті-мікс вступили Ірина Хохлова і Дмитро Кирпулянський з м. Донецьк. В результаті впертої боротьби українці розділили 3-й рядок турнірної таблиці з польською командою, набравши 1458 очок. Перша трійка призерів Чемпіонату в естафеті-мекс виглядала так: