Чемпіонат Євпропи з легкої атлетики 2014 в Цюріху

Автор | 12 серпня 2014 | Переглядів: 29

2014_Zurich(1)У Цюриху стартував з легкої атлетики.

Першими бігові доріжки в змагальних умовах випробували десятиборці. Олексій Касьянов подолав 100-метрівку за 10,92 с і після першого виду посідає п’яту сходинку з 878 очками. Лідирує німець Ріко Фраймут (10,71 с – 926 очок).

У фінал чемпіонату Європи потрапила Наталія Прищепа. Забіг на 1500 метрів дав можливість українці потрапити до фіналу за часом 4.11,42 хв. – 8 результат. Не потрапила до фіналу харків‘янка Анна Міщенко. Фінішувавши п‘ятою, Анні не вистачило зовсім трішкі, щоб вийти у фінал за часом 4.14.24 хв.

Станіслав Мельников, і Денис Нечипоренко в забігу на 400 метрів були пְ‘ятими. До фіналу хлопці потрапили за часом У Нечипоренка – 50,63 с, у Мельникова – 50,72 с (найкращий результат сезону).

Наталія Погребняк і Олеся Повх бігтимуть у півфіналі 100-метрівки. Погребняк упевнено фінішувала третьою (11,37 с). Повх була п’ятою, але з виходом до півфіналу за часом українка не мала жодних проблем – 11,43 с.

Ганна Шелех була змушена знятися зі змагань зі стрибків з жердиною. Причиною став біль у нозі, який спортсменка відчула під час розминки.

Триває кваліфікація з метання списа в групі В серед жінок. Ганна Гацько-Федусова виступала в групі А й не зуміла виконати кваліфікаційний норматив (57,50 м). На жаль. уже зараз можна стверджувати, що вийти до основного кола змагань українці не вдасться і за кращим результатом. У першій спробі Ганна показала 53,81 м. Дві наступні були невдалими. З даним показником Гацько-Федусова не потрапляє до 12-ки найсильніших.

Тривають і змагання десятиборців. Олексій Касьянов у третій спробі в секторі для стрибків у довжину досяг результату 7,64 м, чим покращив своє турнірне становище, перемістившись на третю сходинку (1848 очок). Лідирує німець Кай Казмірек (1897).

Віталій Бутрим за часом (46,30 с) потрапив до півфіналу з бігу на 400 метрів. На жаль, повторити успіх товариша по команді не вдалося Євгену Гуцолу (46,96 с).

Ранкову програму десятиборців завершували змагання зі штовхання ядра. У другій спробі Олексій Касьянов показав свій найкращий результат у сезоні – 14,66 м. У підсумковому протоколі після трьох видів він третій (2617 очок). У німців Артура Абеле і Кайя Казмірека по 2644 і 2626 очок відповідно.

На жаль, не побачимо в основному колі змагань з потрійного стрибка Віктора Кузнецова. В кваліфікації наш атлет показав 15,94 м.