Боксер Тарас Бондарчук – віце-чемпіон ЮОІ-2018!

Автор | 17 жовтня 2018 | Переглядів: 1

Черговий здобуток юних українських спортсменів на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі. Наш боксер Тарас Бондарчук у фінальному поєдинку ваговоі категорії до 60 кг проти Атічайя Поемсапа з Тайланду виборює срібну медаль.

Це двадцять перша медаль українців в олімпійському Буенос-Айресі. В активі українців сім золотих, сім срібних та сім бронзових нагород.

Новоспечений срібний призер ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з боксу Тарас Бондарчук, який виступає у ваговій категорії до 60 кг, одразу після свого виступу відзначив, що в олімпійський Буенос-Айрес їхав за медаллю найвищого ґатунку.

Тарас Бондарчук

«Не можу поки сказати, що саме не склалося у фіналі, але я дійсно їхав на Юнацьку Олімпіаду з метою здобути золоту медаль. Зробив все від себе залежне, але подивимось на помилки, зробимо висновки й, переконаний, все буде набагато краще у майбутньому», – сказав Тарас.

Боксер додав: «Безумовно, медаль Юнацької Олімпіади – це чудовий результат. Я дуже радий! Мені все сподобалося тут: багато нових знайомств, друзів. Це дуже приємні емоції».Мітки: , ,