Блискучий виступ української збірної на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Автор | 20 квітня 2015 | Переглядів: 26

Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2015Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив в Тбілісі (Грузія) з 11 по 18 квітня.

Ці змагання стали дуже вдалими для української збірної. Так Юлія Паратова в категорії до 53 кг і Юлія Калина у категорії до 63 кг стали чемпіонками Європи та заробили по три золоті медалі. Анастасія Лисенко у категорії +75 кг дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи та виборола три “срібла” (у ривку, поштовху багатоборстві та для України. Ще чотири важкоатлетки увійшли в десятку найсильніших: Яна Дяченко в категорії до 48кг, Марія Хлян – до 69 кг і Ганна Козенко – до 75 кг посіли 6 місце на турнірі, Ірина Деха в категорії до 75 кг розмістилася на 8 місці. За результатами загальнокомандного заліку українська жіноча збірна посіла перше місце в Європі, друге місце дісталося команді з Росії і третє – Польщі.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2015

Нагадаємо, що це перше чемпіонство для української збірної команди з важкої атлетики більш ніж за 20 років. Останній раз наша команда лідирувала в Європі у 1994 році.

Серед чоловіків Олег Прошак в останній змагальний день став чемпіоном Європи у найважчій категорії понад 105 кг.

Важкоатлет заробив “малу” бронзу у ривку з результатом 200 кг, “мале” золото у поштовху, здолавши 235 кг, та отримав золоту медаль в сумі з результатом у 435 кг.

На другому місці розмістився спортсмен із Грузії Іраклій Турманідзе та на третьому – представник Росії Чингіз Могушков.