Біатлоністка Христина Дмитренко виборює для України історичне «золото» зимових Юнацьких Олімпійських ігор

Автор | 16 лютого 2016 | Переглядів: 18

На ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в норвезькому Ліллехаммері, неймовірну перемогу дарує спортивним вболівальникам наша біатлоністка Христина Дмитренко.

У гонці переслідування українка, яка вчора в спринтерській гонці фінішувала з 4-м результатом, здобуває медаль найвищого ґатунку!

«Золотий» час спортсменки – 25:12.9.

Новоспечена чемпіонка ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з біатлону у гонці переслідування Христина Дмитренко одразу після фінішу зі сльозами щастя на очах поділилася своїми емоціями з прес-службою НОК України.

«Я не одразу зрозуміла, що перемогла! Повірила в свій успіх тільки коли вже була на фінішній прямій», – каже Христина.

«На першому вогневому рубежі зробила два промахи, але, мабуть, саме вони загартували мене й на наступних рубежах я не робила помилок», ділиться новоспечена чемпіонка.

«Я дуже хотіла вибороти медаль. Вчорашнє четверте місце в спринті дало мені великий поштовх для сьогоднішньої перемоги! Хотіла довести всім та насамперед собі, що здатна на більше. Я безмежно щаслива!», – додає наша чемпіонка.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який на трибунах вболівав за українську спортсменку першим привітав новоспечену чемпіонку, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з її президентом Володимиром Бринзаком з блискучим досягненням, подякувавши за чудовий виступ та побажавши всій українській команді гарного виступу в Ліллехаммері.

Відзначимо, що ця нагорода стала першою, історичною золотою медаллю українців на зимових Юнацьких Олімпійських іграх.

Нагадаємо, що на перших Юнацьких Олімпійських іграх 2012 року в Інсбруку наші спортсмени здобули 3 срібні нагороди.Мітки: , ,