Бадьорість тіла і духу: У столиці пройшли перші міські змагання з дзюдо в поточному році

Автор | 21 січня 2019 | Переглядів: 10

Напередодні Старого Нового року, в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися перші міські змагання з в поточному році – відкриті чемпіонати Києва серед кадетів до 18 років і серед молоді до 23 років.

Участь в чемпіонаті міста серед кадетів до 18 років взяли 107 юнаків і 24 дівчини. У свою чергу за медалі відкритого чемпіонату Києва серед молоді до 23 років боролися 44 юнаки та 20 дівчат.

Учасники змагань представляли не тільки школи і клуби дзюдо столиці, а й міста Миколаїв, Чернігів, Біла Церква, Бобровиця, Васильків.

Під час проведення обох чемпіонатів їх учасники продемонстрували належний рівень підготовки і довели, що бадьорість тіла і духу зміцнюється саме на таких змаганнях.

За результатами чемпіонату міста серед кадетів до 18 років перше місце в медальному заліку посіли спортсмени ДЮСШ «Юний спартаківець”, які завоювали 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Друге місце зайняли спортсмени ЦШВСМ (СК “Іппон-Київ») – в їх активі 5 золотих, 2 срібних і 5 бронзових нагород. Третє місце – у ДЮСШ “Артем” (4 золотих, 2 срібних і 3 бронзові медалі).

Аналогічним чином розмістилася трійка лідерів і під час чемпіонату серед молоді до 23 років.

Подвійний тріумф в цей день “Юному спартаківці” забезпечили 7 золотих, 3 срібні та 4 бронзові нагороди.

Спортсмени з ЦШВСМ отримали 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди, а дзюдоїсти з КДЮСШ “Артем” – по одній золотій, срібній та бронзовій нагороді.Мітки: ,