Артеківські олімпійські ігри

Автор | 7 вересня 2018 | Переглядів: 10

артеківські олімпійські ігри

6 вересня у Міжнародному дитячому центрі були проведені змагання силової естафети у рамках «Артеківських Олімпійських ігор», які проводяться за підтримки Київського відділення Національного олімпійського комітету.
У цих змаганнях приймали участь 1-2 товариства усіх співдружностей по 5 хлопців і 5 дівчат в кожній команді. Артеківська силова естафета – це унікальні змагання, які розробили методисти та інструктори спорту Міжнародного дитячого центру «Артек», їх мета: виховати здорову, гармонійно фізично розвинену, координовану дитину; швидку, сильну, витривалу, того, хто володіє раціональними способами виконання найбільш важливих рухових дій (ходьби, бігу, стрибків). Адже саме така дитина є життєво активна і у його розпорядженні – Бадьорий дух, Міцне тіло, Світлий розум. Естафета включала у себе легкоатлетичні елементи: біг по сходинкам, біг з бар’єрами та слалом; з додатковими силовими фізичними вправами: віджимання – 10 разів, присідання – 10 разів, скакалка – 100 стрибків. Забіг був на час та перемогу отримувала та команда, сума часу усіх учасників була найменшою, а ті хто проходили завдання не правильно, наступали на лінії сходів чи збивали перешкоди, отримували штрафні 5 секунд до часу.


«Насправді було дуже важко. Я бігла приблизно півтори хвилини, а по відчуттям хвилин 5 здавалось. Були учасники, які дуже швидко впорались із завданням та настільки вправно, що дивувались навіть суді. Емоції були шалені, задоволення отримала просто неймовірну кількість і з радістю ще раз пробігла би на цій естафеті. Що саме було класне, що я брала участь у багатьох змаганнях, але такі, як проводять тут в Артеку, я вперше бачу. Це не простий забіг і, водночас, тут треба правильно усе розрахувати. » – прокоментувала учасниця Гусар Дарина з 5 співдружності.
Вболівальники щосили підтримували своїх учасників так, наче це були справжні Олімпійські ігри, а кожні змагання мають розділятись на місця. Усі команди старались та показали надзвичайні результати, але є і переможці: 1 місце -1 співдружність, 2 місце – 4 співдружність, 3 місце – 5 співдружність, 4 місце – 3 співдружність, 5 місце – 2 співдружність. Цікаво також, що найбільш спритний учасник пройшов всю дистанцію за 1 хвилину 30 секунд, а найбільший штраф в учасника був 55 секунд. Слідкуйте за новинами, адже попереду ще багато змагань.Мітки: ,