Анна Соловей – срібна призерка Ігор в Баку

Автор | 18 червня 2015 | Переглядів: 2

І Євпропейські ігри в Баку 2015

На I Європейських іграх в Баку комплект нагород розіграли велосипедистки в індивідуальній гонці з роздільним стартом.

Приємно, що і українка Анна Соловей зуміла піднятись на п’єдестал пошани і стала срібною призеркою змагань.

Наша спортсменка показала час 33:03.37. «Золото» Ігор здобула представниця Нідерландів Еллен ван Дійк (32:26.87), «бронза» – у її подруги по команді Аннемік ван Флейтен (33:33.56).,

Срібна призерка I Європейських ігор в Баку з велоспорту Анна Соловей поділилися своїми емоціями після свого фінішу.

«Результатом своїм не задоволена і дуже засмучена, їхала лише за золотою медаллю. Ці Ігри є першими, історичними, а тому дуже хотілось піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу. Обов’язково з тренером проаналізуємо всю гонку і зробимо відповідні висновки».