Андрій Хлопцов – чемпіон I Європейських ігор в Баку

Автор | 24 червня 2015 | Переглядів: 13

І Європейські ігри Баку 2015

На I Європейських іграх в Баку плавці вдало розпочали свою змагальну програму. Киянин Андрій Хлопцов здобуває золоту медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм. Результат українця 23.92 сек. «Срібло» у поляка Павела Сендика, «бронза» – у росіянина Даниіла Пахомова.

Чемпіон I Європейських ігор в Баку з Андрій Хлопцов, який приніс до скарбнички збірної України 30 медаль, так прокоментував свій виступ.

«Одна із складових будь-якого успіху – талант. Мабуть у мене він все таки є. Але найголовніше в перемозі – це напружені тренування і не тиждень, не місяць. Сьогодні у мене з самого початку, ще з кваліфікації, була впевненість, що призером стану обов’язково. Можливо це можна назвати передчуттям. Не можу сказати, що був упевнений в «золоті», але точно знав, що медаль буде. Мабуть, зі-за такої впевненості був спокійним», – поділився Андрій.

Чемпіон розповів, що вночі спав прекрасно. Зумів відновитись. «Після того як прокинувся», – ділиться спортсмена, – поїв і проплив. Потім знову поспав, поїв і проплив. Ось такий був мій сьогоднішній шлях до «золота».

На завершення Андрій побажав своїм товаришам якомога більше перемог.

«Дуже хочу подякувати своїм уболівальникам на трибунах, які на увесь великий зал скандували: «Андрій, Андрій». Це надавало мені сил», – прокоментував чемпіон.Мітки: ,