Анастасія Тодорова: «Ми боролися до кінця»

Автор | 18 серпня 2016 | Переглядів: 13

Веслувальниця Анастасія Тодорова, яка в дуеті з Інною Грищун посіла 4 місце у фіналі змагань байдарок-двійок, прокоментувала прес-службі Національного олімпійського комітету України виступ екіпажу:

«Це наша перша Олімпіада. Наша задача була показати свій максимальний результат, відпрацювати від початку до кінця й отримати задоволення від гонки, від Ігор – від усього! Можу впевнено сказати, що гонка пройшла з задоволенням. Після фінішу ми з легкістю можемо констатувати, що зробили все, що було в наших силах, ми боролися до кінця. Зовсім трохи не вистачило до місця на п’єдесталі пошани, але це Олімпійські ігри – тут немає слабких суперників. Тому четверта сходинка для нас, молодих дебютанток, чудовий результат. Ми задоволені».

Анастасія додала: «Ми відпрацьовували схему проходження гонки. В принципі, все пройшло по цій схемі, але ми програли на старті, першу половину дистанції, тож, стільки ж не вистачило на фініші. Нам вдалося дещо нагнати, але через те, що старт у суперниць був сильніший, ми не змогли їх наздогнати».Мітки: ,