Анастасія Бачинська – бронзова призерка ІІІ Юнацької Олімпіади зі спортивної гімнастики

Автор | 15 жовтня 2018 | Переглядів: 3

Youth Olympic Games, Buenos Aires

В олімпійському Буенос-Айресі 15-річна гімнастка Анастасія Бачинська підтвердила високе реноме української школи спортивної гімнастики і посіла 3 місце у фіналі багатоборства.

Результат нашої спортсменки 52,322, попереду лише Джорджия Вілла з Італії (54,066) та Амелі Морган з Великобританії (53,432).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який разом з юними олімпійцями країни підтримував гімнастку на трибунах, одним з перших привітав спортсменку та її наставника Анну Лев з чудовим здобутком й побажав подальших успіхів у виступах в Буенос-Айресі.

Свою олімпійську нагороду талановита юна гімнастка отримала з рук віце-президента НОК України, члена Міжнародного Олімпійського Комітету Валерія Борзова, який нагородив переможниць фіналу з багатоборства.

Наша бронзова призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Анастасія Бачинська зізналася, що для неї велика честь своїми виступами прославляти чудові традиції української школи жіночої спортивної гімнастики у світі:

«Ця медаль – медаль, якою я дійсно пишаюся, адже вона є яскравим підтвердженням чудової української школи спортивної гімнастики. Для мене це велика честь та прекрасні відчуття радості та гордості за рідну країну», – сказала Настя.

«Сьогодні я зробила помилки, які не дозволили мені піднятися вище на п’єдесталі пошани, але будемо робити висновки, працювати далі. Попереду чотири фінали в окремих видах програми, тож, ставлю перед собою максимальні задачі й буду робити все від мене залежне, щоб здобути для України ще більше олімпійських нагород», – додала спортсменка.

Фото: Simon Bruty for OIS/IOC



Мітки: , ,