8-змагальний день ІІ літніх Юнацьких Олімпійських Ігор у Нанкіні

Автор | 24 серпня 2014 | Переглядів: 38

8-й ден ІІ ЮОІ у НанкініСправжній подарунок рідній України та усім своїм співвітчизникам зробили наші юні олімпійці, які захищають честь держави на Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні.

Одразу п’ять нагород різного ґатунку вибороли українські спортсмени на юнацькій Олімпіаді. Першою хто зробив подарунок всім українським вболівальникам у цей святковий день стала легкоатлетка з Вінниці Джойс Коба, яка фінішувала другою у забігу на 200 метрів. Показавши результат 23.94 та поступившись представниці Ямайкі  Наталі Вайт, Джойс Коба виборює “срібло” нанкінської Олімпіади.

Наша команда велосипедистів Дар’я Ткачова, Анжеліка Тетерич, Владислав Нізицький та Ринат Удод посідають 3 місце у командних змаганнях. З результатом 18:00 – українці “бронзові” призери.

Черговим здобутком українських спортсменів стала “срібна” нагорода Людмили Лузан з веслування на каное. В досить складних погодних умовах сьогодні прийшлось боротись представницям веслування на каное в індивідуальних змаганнях на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні. Із-за сильного дощу старт було відкладено на півгодини. Але на цьому випробування для юних спортсменів не закінчилися – розпочався сильний вітер. Наша Людмила проявила справжній бійцівський характер та жагу до перемоги, адже не дивлячись на те, що одного разу ледь не вивернулась, встояла і продовжила боротьбу до останнього. У підсумку українська веслувальниця фінішувала другою і принесла до скарбнички збірної срібну нагороду Юнацької Олімпіади.  ”Із самого вечора налаштовувалась на змагання і на те, що все буде добре, думки були лише хороші. Юнацьке Олімпійське «золото» – була моя мета. У фіналі не змогла нормально пройти поворити, тому і друга”, – прокоментувала свій виступ Людмила Лузан. На запитання, які плани на майбутнє, призерка II літніх відповіла: «Я щаслива, що змогла здобути це «срібло». Але моя наступна ціль – виграти дорослу Олімпіаду».

Юлія Левченко у змаганнях зі стрибків у висоту здобула “золоту” медаль Юнацьких Олімпійських ігор, встановивши особистий рекорд 1.89м. Відзначимо, що раніше Юлія перемогла і в кваліфікації змагань, і також з особистим рекордом – 1.83м.

Гліб Піскунов у секторі для метання молоту показав найкращий результат, встановивши особистий рекорд 82.65м та здобув «золото» Юнацької Олімпіади.

Дякуємо вам юні спортсмени за яскраві перемоги! Подальших вам успіхів!