6 квітня світ відзначатиме Міжнародний день спорту

Автор | 2 квітня 2015 | Переглядів: 31

День спорту 2015Вже вдруге в історії за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй 6 квітня по всьому світу відзначатимуть Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

Рішення щодо відзначення цього Дня було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН. Воно й недивно, адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу.

Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, як і в минулому році, активно підтримує дану ініціативу та готує чимало активностей, а саме проведе для студентів І-ІІ курсу Київського університету ім.Б.Грінченка пізнавальну конференцію «Олімпізм -  життєва  філософія сучасної студентської молоді” за участю призерки Олімпійських ігор з академічного веслування Світлани Мазій.

Долучайтесь і ви до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру!

 

Ця публікація не має міток.