46 медаль на I Європейських іграх в Баку здобула чоловіча команда з дзюдо

Автор | 29 червня 2015 | Переглядів: 6

І Європейські ігри Баку 2015

На I Європейських іграх в Баку розпочався останній змагальний день. Єдиний вид, де українці зможуть поборотись за п’єдестал – командні змагання з серед чоловіків.

Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Хомула, Віталій Дудчик, Кеджау Ньябалі, Олександр Гордієнко, Вадим Синявський, Яків Хаммо отримали шанс стати бронзовими призерами змагань. Першими суперниками наших хлопців стали представники Словенії, яких вони обіграли з рахунком 3:2. Вже у наступному колі змагань українці на татамі зустрілись з росіянами, де зуміли заробити лише одне очко. То ж тепер наші дзюдоїсти отримали шанс вийти до бронзового фіналу, але для цього їм потрібно перемагати команду Португалії. Що і зробили українці. 3:2 і вони вестимуть боротьбу за третє місце п’єдесталу з угорцями.

На фінальну сутичку проти команди Угорщини вийшли Георгій Зантарая (66 кг), Сергій Дребот (73 кг), Віталій Дудчик (81 кг), Кеджау Ньябалі (90 кг) і новоспечений бронзовий призер Ігор Яків Хаммо (+90 кг). Останній і приніс загальну перемогу у цій зустрічі.

3:2 і наші спортсмени Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Хомула, Віталій Дудчик, Кеджау Ньябалі, Олександр Гордієнко, Вадим Синявський, Яків Хаммо виборюють бронзові медалі Ігор і приносять 46 нагороду до скарбнички збірної команди України.

 Мітки: ,