3 червня запрошуємо всіх на Олімпійський день

Автор | 2 червня 2017 | Переглядів: 53

 

3-го червня в Києві відбуватиметься свято спорту – , яке традиційно присвячене заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Всім прихильникам здорового способу життя призначаємо зустріч на головній спортивній арені столиці – НСК «Олімпійський».

Оскільки Олімпійський день – це родинне свято спорту, то кожен зможе знайти собі заняття до душі та відчути себе справжнім олімпійцем.

Окрім традиційного символічного забігу за участю Олімпійських чемпіонів та призерів, зірок шоу-бізнесу і усіх бажаючих, відбуватимуться різноманітні спортивні активності, конкурси та вікторини.

На учасників чекає багато позитиву, гарного настрою та олімпійських подарунків, а ще можливість зустрітись зі своїм спортивним кумиром.

Подібні культурно-спортивні заходи з травня по червень пройдуть по всій країні і охоплять всі регіони України: обласні центри, міста, селища, дитячі табори тощо.

Приходь на “Олімпійський день – 2017″ і отримай гарантовані сувеніри за участь у безкоштовному забігу та спробуй свою вдачу у лотереї, де в тебе буде можливість виграти цінні олімпійські подарунки!

З умовами участі в лотереї ви можете ознайомитись за посиланням: http://noc-ukr.org/…/-the-olymp…/pravila-rozigrashu-loterei/

Зустрінемось 3 червня о 09.30 на НСК “Олімпійський”!Мітки: ,