24 вересня відбувся традиційний Олімпійський урок у школі №87

Автор | 25 вересня 2014 | Переглядів: 128

24 вересня відбувся традиційний Олімпійський урок у школі №87

Всеукраїнський захід Олімпійський урок найулюбленіше спортивне свято учнів спеціалізованої школи ім. О.П.Довженка №87. Серед запрошених гостей представник НОК України Вікторія Веселова, представник КМВ НОК України Сергій Гарнага, стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, учасниця Олімпійських ігор Лілія Лудан, тренери ДЮСШ «Арго» та представники управління освіти Голосіївського району.

Олімпійський урок щороку проводиться вчителями школи, та щоразу відбувається щось нове. Цього разу Олімпійський урок було розпочато у актовій залі де учні 5-11 класів спостерігали за екскурсом в історію створення, відродження та розвитку Олімпійських ігор. Були представленні видатні українські спортсмени, мало відомі факти що стосуються проведення Олімпійських ігор. Окремо відзначили тих українських спортсменів які зараз знаходяться у зоні бойових дій та беруть активну участь в АТО та тім спортсменам хто загинув захищаючи нашу батьківщину. Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять героїв.

Друга частина Олімпійського уроку продовжилась для учнів 5 та 6-х класів у спортивній залі. Три команди змагались долаючи не просту естафету. Приємно що школи намагаються відтворити церемонії справжніх олімпійських ігор. Це і підняття олімпійського прапору, клятва олімпійця та змагання за олімпійськими цінностями та ідеалами. Учасники змагань боролись самовіддано та дотримувались правил.

Окремим подарунком для учнів школи став показовий виступ тренерів з ДЮСШ «Арго», які продемонстрували дітям такий вид спорту як боротьба на поясах. Показавши основні захвати та прийоми,  запропонували дітям спробувати себе у цьому виді спорту. Серед бажаючих не тільки купа хлопців, а хоч одна, але смілива дівчинка. На базі КДЮСШ “Арго” працюють такі відділення як пауерліфтінг, боротьба на поясах та греко-римська боротьба. Від тренерів діти отримали запрошення відвідати секції спортивної школи та ближче ознайомитись з цими видами спорту.Мітки: