22 жовтня в селі Сеньківка відбувся «Олімпійський урок»

Автор | 23 жовтня 2015 | Переглядів: 167

Олімпійський урок в с.Сеньківка

22 жовтня в селі Сеньківка відбувся «Олімпійський урок»

Завдяки ініціативі члена виконкому Національного олімпійського комітету України Павла Костенка у селі Сеньківка що в Бориспільському районі Київської області відбувся «Олімпійський урок» за участю провідних спортсменів України.

На свято «Олімпійського уроку» до учнів Сеньківської школи завітали бронзова призерка Олімпійських ігор з потрійного стрибка Олена Говорова, бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу Лариса Заспа, бронзова призерка Олімпійських ігор з п‘ятиборства Вікторія Терещук,дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганна Безсонова.

На уславлених олімпійців чекала дуже тепла зустріч у спортивної залі де й відбувся «Олімпійський урок». Дві команди «Переможці» та «Олімпійці» змагались у не простій естафеті та разом з олімпійцями демонстрували знання з історії олімпійських ігор відповідаючи на питання вікторини. Глядачі бурхливо підтримували учасників змагань та вболівали від усієї душі. До зустрічі з українськими спортсменками – олімпійцями діти готувались ретельно та підготували малюнки на спортивну та олімпійську тематику. У змаганнях за кількістю набраних балів перше місце посіла команда «Переможці». Але олімпійці наголосили на тому що переможених сьогодні не має, адже всі змагались на межі своїх можливостей й як на справжніх олімпійських змаганнях головне не перемога а участь! Учасники змагань отримали подарунки від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. Всі присутні на Олімпійському уроці мали надзвичайну нагоду отримати автограф від призера Олімпійських ігор. Діти з задоволенням фотографувались с олімпійцями на згадку.  Від зустрічі дітей з призерами Олімпійських ігор залишилось багато нових знань з історії Олімпійських ігор  та надзвичайно позитивний настрій та заряд бадьорості.

 Мітки: