21 червня в Києві стане Олімпійським днем

Автор | 10 червня 2014 | Переглядів: 49

Олімпійський деньВже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), який цього року святкує 120-річчя від дня створення, відзначати . Історія Олімпійського дня в Україні бере свій початок з 2006 року і кожного разу має свої особливості та сюрпризи. Не стане винятком і 2014-й, коли Олімпійський день завітає до усіх регіонів нашої країн.

Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожен знайде собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем. Організатори свята – Національний олімпійський комітет, Міністерство молоді та спорту, Київська міська державна адміністрація за підтримки компанії «МакДональдз» підготували чимало цікавинок та нововведень. Окрім традиційних легкоатлетичних пробігів, олімпійських вікторин та конкурсів, майстер-класів та зустрічей з уславленими олімпійцями, вперше на Олімпійському дні відбудуться показові виступи з водних видів спорту.

Призначаємо вам зустріч 21 червня о 10:30 на Оболонській набережній столиці. «Олімпійський день»  починається з тебе!Мітки: