10-й змагальний день ІІ ЮОІ у Нанкіні

Автор | 26 серпня 2014 | Переглядів: 43

Олена Кремзер25 нагороду до скарбнички медалей збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх здобула борчиня Олена Кремзер у ваговій категорії 52кг. В зустрічі за третє місце наша спортсменка зустрілася з суперницею з Єгипту, якій не залишила жодних шансів, поклавши її на туше.  Ось як призерка II літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014 прокоментувала прес-службі НОК свій виступ. «Я їхала на Юнацькі Олімпійські ігри не за бронзовою медаллю. Хотілось більшого. Тому не дуже задоволена, адже програла азербайджанці. Нічого, тепер буду знати, над чим працювати. У мене все  попереду, все лише починається», – зазначила Олена.

Олександр Малосилов

Легкоатлет Олександр Малосілов, який спеціалізується на потрійних стрибках, здобуває срібну медаль у дебютній змішаній естафеті ІІ Юнацьких Олімпійських іграх. Олександр зі своєю командою №38 фінішували другими з результатом – 1:41.39 і стали володарями срібних нагород. Сьогодні у жителів Нанкіну та гостей II літніх Юнацьких Олімпійських ігор була чудова нагода подивитися на найкращих легкоатлетів світу одночасно. Це стало можливим завдяки біговій естафеті у якій брали участь всі легкоатлетичні збірні. Кожен спортсмен, не дивлячись на свою спеціалізацію, був розбитий на команди по 8 чоловік і долав дистанцію у 100 метрів. Приємно відзначити, що одразу 4 українці зі своїми командами пробилися до фіналу цих незвичайних стартів.  «Я дуже радий, що зумів поповнити скарбничку нашої збірної черговою медаллю і повертаюсь додому з нагородою. Два роки поспіль на відповідальних стартах я стаю 4-м, це «срібло» як винагорода мені послана зверху», – зазначив Олександр. «Взагалі такий формат змагань досить цікавий, – продовжує призер Ігор. – Хоча ми були і з різних країн, але виступили єдиною командою. Ми скористались даним нам шансом і здобули медаль. Це надзвичайно приємно». Слід зазначити, що команда Олександра мала всі шанси стати чемпіонами, але судді покарали їх знятими секундами за зроблений заступ.

Антон Кузнецов

27 нагорода для української збірної і новий чемпіон ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор в Нанкіні.  Антон Кузнецов стає володарем олімпійського “золота”  з сучасного п’ятиборства.

Вечірню програму передостаннього змагального дня завершувала змішана з сучасного п’ятиборства. Але якщо традиційно у міксті виступають представники однієї країни, то тут на Іграх – з інших країн. Спортсмени розподілялись за рейтингом, який вони зайняли після індивідуального старту. Українцю Антону Кузнецову у напарниці дісталася представниця Португалії і саме цей дует, і став чемпіоном Юнацьких Ігор. «Скажу вам чесно, що сьогодні було набагато важче, ніж під час індивідуальних змагань, адже тут відповідаєш не лише за себе і свій результат, а й за партнера по команді, якого зовсім не знаєш, так як і його можливостей. Нам з першого виду вдалося знайти спільну мову з Марією, ми гарно спрацювались», – розповів Антон.На запитання, коли повірили, що можете бути в призах, новоспечений чемпіон відповів так: «Мабуть, в останньому виді програми – комбайні, коли мені передали естафету першим. Я боровся до останнього, адже не міг підвести свою партнерку по команді. Все вирішував фінішний відрізок».

Таким чином, у передостанній день змагань в активі збірної України 25 медалей – 8 золотих, 9 срібних та 10 бронзових.

Мітки: , , , , ,