Підписання Меморандуму з ДК “Спортивні Арени України”

Автор | 7 березня 2014 | Переглядів: 118

Підписання Меморандуму о співпраціСьогодні , напередодні Міжнародного жіночого свята 8 березня, Київське міське відділення НОК України та Державний Концерн «Спортивні арени України» організували спеціальний тур для дітей сиріт зі спеціалізованої школи-інтернат №14 м. Києва.

В цей святковий день відбулась знакова подія для м. Києва та всіх шанувальників спорту. Голова Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Павло Костенко та генеральний директор Державного Концерну «Спортивні арени України» Сергій Симак підписали Меморандум о співпраці.

Як зазначив голова КМВ НОК України Павло Костенко:

- Ми підтверджуємо, що заняття спортом є одним з прав людини і кожен повинен мати таку можливість у відповідності зі своїми потребами. Ми підписуємо цей меморандум з метою подальшого розвитку співпраці в галузі спорту, його становлення на шлях гармонійного розвитку людини, щоб сприяти створенню мирного суспільства, що піклується про збереження людської гідності.

Як наголосив генеральний директор Сергій Симак:

- Цей захід став першим кроком до налагодження ефективної системи співпраці «Спортивних арен України» та Київського міського відділення НОК України. У цей чудовий весняний день напередодні свята весни та жіночності хотілося би побажати кожній із Вас щасливої долі, завжди весняного настрою та радості. Сьогодні спільно з нашими партнерами ми підготували для Вас невеличкий сюрприз: спочатку відомі чемпіони поділяться секретами свого життєвого успіху, потім Вас очікує неймовірна екскурсія нашим стадіоном, катання на роликових ковзанах, ну і, звісно, подарунки. Отже, я сподіваюсь, що сьогоднішній день стане для Вас надзвичайним святом.

свято для дітей сиріт у НСК "Олімпійський"

свято для дітей сиріт у НСК "Олімпійський"

Дітей зустрічали : бронзова призерка Олімпійський ігор в Афінах Олена Цигиця, срібна призерка Олімпійських ігор в Сеулі та Олімпійських ігор в Атланті Світлана Мазій , бронзовий призер Олімпійських ігор в Сеуле Олександр Марченко. Діти мали змогу поспілкуватися з олімпійцями, потриматися за олімпійські медалі та сфотографуватися на згадку. Діти разом зі спортсменами відвідали тематичну екскурсію присвячену видатним жінкам українського спорту під час якої юні гості відвідали музей 90-річної історії стадіону, роздягальні гравців та побували у самій чаші НСК «Олімпійський».

Справжнім сюрпризом та несподіванкою став візит Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова. Він особисто привітав дівчат з наступаючим святом, побажав здійснення мрій та великих досягнень.

 Мітки: ,