Архів за червня, 2016

ЄЮОФ Ерзурум-2017

Організаційний комітет з проведення зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в м. Ерзурум (Туреччина) і Координаційна комісія Європейських Олімпійських комітетів знову зібралися в цьому місяці після проведеної зустрічі в травні минулого року в Таррагоні (Іспанія) під час семінару ЄОК.

Олімпійське літо в шкільному таборі Києва

Автор | 24 червня 2016 | Просмотрів: 45
Олімпійське літо

22 червня в столичній загальноосвітній школі №44 відбувся  за участю дворазової срібної призерки Олімпійських ігор з академічного веслування Світлани Мазій та спеціаліста Київського міського відділення НОК України Сергія Гарнаги.

3f842bbda52d4e7fde7d01e80159a8ce_main

Дорогі друзі! Радий вітати з Олімпійським днем! Це велике свято спорту, яке щороку відзначає весь світ з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету! Олімпійський день – чудова можливість для кожного розділити унікальні та універсальні олімпійські цінності, зробити крок на зустріч здоровому способу життя та відчути себе справжнім олімпійцем.

#OlympicLab

У спортивному комплексі «Ліко» відбувся третій етап проекту Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій, який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету – #OlympicLab.

Здорове харчування – основа здоров’я людини

Автор | 14 червня 2016 | Просмотрів: 90
7d6cadb6c11cae86bebfc95641388840

Здорове харчування – це основа здоров’я людини. Їжа, яку ми вживаємо є джерелом енергії, яку організм витрачає у процесі своєї життєдіяльності. Саме вона дозволяє нашим клітинам і тканинам оновлюватися. І чим більш здорове харчування ви собі забезпечуєте, тим швидше оновлюється ваш організм і тим він стає молодшим. Здорове харчування – це здорове життя і молодість. Ось чому здорове харчування є таким важливим для кожної людини!

Конкурс до річниці І Європейських ігор у Баку

Автор | 12 червня 2016 | Просмотрів: 10
Baku 2015

12 червня відзначаємо рівно рік від старту І в історії Європейських ігор, які пройшли в Баку! ‪#‎Baku2015‬ ‪#‎Baku2015_memories‬ З цієї нагоди оголошуємо КОНКУРС!