Архів за грудня, 2015

Вітаємо з Новим роком!

Автор | 30 грудня 2015 | Просмотрів: 45
PKU_2513

Під час традиційного щорічного семінару-наради  НОК України який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм відбулось вручення нагород керівникам відділень.

Президент НОК України

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя заснування Національного олімпійського комітету України! Час – це нескінчений рух, без жодного моменту спокою – та його не можна уявити інакшим.

НОК України: відзначає 25 років

Автор | 22 грудня 2015 | Просмотрів: 30
25 років нок

Саме в цей день І Генеральна асамблея засновників НОК ухвалила історичне рішення, яке вже у вересні 1993 року на сесії Міжнародного Олімпійського Комітету отримало офіційно визнання. Першим президентом Національного олімпійського комітету було обрано Олімпійського чемпіона Валерія Борзова, а з 2005 року цю посаду обіймає Олімпійський чемпіон та член Виконкому МОК Сергій Бубка.

боксерські спариги у ск Файтер

З нагоди 25-річчя з Дня заснування Національного олімпійського комітету України, Київським міським відділенням НОК України було проведено низку заходів, до яких увійшли боксерські спаринги серед дітей.

Подарунки до Дня Святого Миколая

Автор | 18 грудня 2015 | Просмотрів: 29
Баскетбол в кожен двір - фінальні змагання 2015 року

З нагоди новорічних свят, а саме до Дня Святого Миколая в рамках акції “Баскетбол в кожен двір” відбулись змагання з баскетболу серед новачків. На спортивній базі загальноосвітній школи №269 змагались учні шкіл міста Києва та діти з міста Боярка Київської області.