Архів за листопада, 2015

“Олімпійська книга” та Буккроссинг в Києві

Автор | 29 листопада 2015 | Просмотрів: 57
буккроссінг

Чого тільки не вигадають люди для того, щоб заохотити інших до читання. Одним із популярних у світі способів цього є бук-кросинг — (англ. Bookcrossing) — хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Буккроссинг — це процес звільнення книг.

Всеукраїнський турнір пам’яті І.Є.Турчина

Автор | 27 листопада 2015 | Просмотрів: 40
Турнір пам‘яті Турчина 2015

З 16 по 19 листопада за підтримки Київського міського відділення НОК України відбувся Всеукраїнський турнір пам‘яті ЗТСРСР Турчина Ігора Євдокимовича.

Міжкорпоративні дитячі змагання “МИ-ЧЕМПІОНИ”

Автор | 23 листопада 2015 | Просмотрів: 46
дитячі змагання

21 листопада Асоціація сімейного спорту України, за підтримки Київського міського відділення НОК України провела щорічні міжкорпоративні дитячі змагання “МИ-ЧЕМПІОНИ”. Вже більше 6 років змагання проводяться на честь міжнародного Дня захисту прав дитини.

Конференція КМВ НОК України 2015

20 листопада 2015 року відбулась чергова Конференція Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України. В порядку денному засідання:

Рада прийняла Закон проти корупції у спорті

Автор | 18 листопада 2015 | Просмотрів: 248
zakon

Нещодавно, Верховна Рада України прийняла Закон проти корупції у спорті. За відповідний закон проголосувало 243 народних депутати. Авторами проекту Закону є президент ФФУ Андрій Павленко та Андрій Кожем’якін. Згідно з законопроектом боротимуться з корупцією всі, включаючи і громадськість (МВС, прокуратура, Антикорупційне бюро та ін.). Цей закон охопить весь український спорт. У спорті боротьбою займатимуться всі особи, які пов’язані з організацією спортивних змагань: Міністерство молоді та спорту, федерації, НОК, власники клубів.

nok-новий

Шановні друзі, представники державних установ та громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування , особи, що сприяють розвитку олімпізму в м.Києві, члени Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України!