Архів за жовтня, 2015

Сергій Бубка

Президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка призначений до складу Координаційної комісії МОК, яка опікуватиметься III зимовими Юнацькими Олімпійськими іграми 2020 року, що прийматиме Лозанна (Швейцарія).

Вітаємо Родіона Луку з Днем народження

Автор | 29 жовтня 2015 | Просмотрів: 38
Родіон Лука

29 жовтня День народження святкує український яхтсмен, заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 2004, чемпіон світу 2005 в класі 49еr, чемпіон Європи, учасник змагань з вітрильного спорту різного рівня, спортсмен року 2005 в Україні, президент Вітрильної федерації України - Родіон Лука.

7

Київська міська організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України 21 жовтня 2015 року провела в Будинку фізичної культури «Динамо» традиційний святковий захід «День відкритих дверей», присвячений 91-й річниці утворення Товариства.

Wladimir Klitschko v Mariusz Wach - IBF IBO WBA WBO World Championship

Як відомо, Володимир Кличко, що тримає в своїх руках пояси IBF / WBA / WBO / IBO в суперважкій вазі, через 20 років після свого тріумфу на Олімпіаді в Атланті хоче знову відчути присмак олімпійського золота. Українець за багатьма критеріями не відповідає олімпійському боксерському турніру, але команда Кличка-молодшого розраховує на крок назустріч з боку Міжнародної асоціації любительського боксу.

Юлія Благиня

4 листопада українська команда з жіночої боротьби змагатиметься на Кубку Європейських націй. Також у змаганнях візьмуть участь команди Азербайджану, Польші, Росії, Білорусії, та Туреччини.

Павло Костенко

Увесь жовтень для учнів шості  шкіл Бориспільського району Київської області за ініціативи та підтримки Голови Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Павла Костенка тривали Екскурсії в Національний спортивний комплекс Олімпійський.