Архів за вересня, 2015

Shukh

16-річна семиборка Аліна Шух, виступаючи на командному юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики, показала найкращий результат сезону в світі серед своєї вікової групи – 6079 очок

чемпіонат Київської області з офп

Днями, за ініціативи Федерації з ковзанярського спорту України відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з ковзанярського спорту за програмою загально-фізичної підготовки.

Історична «бронза» чемпіонату Європи з настільного тенісу

Тетяна Біленко, Ганна Гапонова та Маргарита Песоцька здобувають історичну для збірної України медаль у командній першості на чемпіонаті Європи, що проходить у Єкатеринбурзі.

10422048_992805347424355_9136669253068534844_n

18- 20 вересня 2015 року Українська Асоціація класу «Фінн» за підтримки яхт-клубу „Оболонь”, спортивної дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України відбулась вітрильна регата „кубок пам’яті Валентина Манкіна ”.

Увага, закінчується прийом робіт на фотоконкурс

Автор | 29 вересня 2015 | Просмотрів: 53
Фотоконкурс "Київ - олімпійське місто"

Увага, закінчується прийом робіт на фотоконкурс! Роботи приймаються до 10 жовтня. З умовами участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням. Київське міське відділення НОК України  проводить загальноміський конкурс на кращу спортивну фотографію «Київ – олімпійське місто». Найкращі фотороботи будуть подані до Національного олімпійського комітету України та Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» для участі у Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії.

«Олімпійський урок» для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації

23 вересня було проведено спортивне свято – «Олімпійський урок» для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації. «Олімпійський урок» було проведено на водно-веслувальній базі «Динамо», що знаходиться на мальовничому Трухановому острові в м. Києві.