Архів за квітня, 2015

засідання комісії НОК України по зв‘язках з осередками

29 квітня  в Олімпійському домі відбулося перше засідання нового складу Комісії Національного олімпійського комітету України по зв’язках з осередками на чолі з її головою, членом НОК Володимиром Ковальовим.

Чемпіонат Голосіївського району з черлідингу

28 квітня 2015 року у приміщенні спортивного комплексу Національного університету харчових технологій (проспект Науки, 29-А) пройшов відкритий Чемпіонат Голосіївського району міста Києва з черлідингу серед вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, спортивних та танцювальних колективів.

Сергій Бубка

Легенда легкої атлетики, президент Національного олімпійського комітету України та член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка висунув свою кандидатуру на пост президента ІААФ (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій), задекларувавши план «підняти легку атлетику на нову висоту».

Олег Верняєв абсолютний чемпіон Європи 2015

Автор | 20 квітня 2015 | Просмотрів: 30
Олег Верняєв чемпіон Європи 2015

Кращий спортсмен України 2014 року, чемпіон та переможець Кубка світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв вперше в кар’єрі став абсолютним чемпіоном Європи. У Монпельє, Франція, в тому ж залі, де в 2012 році Олег виграв свою першу дорослу нагороду – бронзу на брусах,

Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2015

Чемпіонат Європи з важкої атлетики проходив в Тбілісі (Грузія) з 11 по 18 квітня.

Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту

Автор | 20 квітня 2015 | Просмотрів: 31
чемпіонат міста Києва з сімейного спорту шевченківський район

18 квітня на базі ЗОШ №95 відбулися відбіркові змагання Чемпіонату міста Києва з сімейного спорту в Шевченківському районі. У змаганнях мали змогу прийняти участь всі бажаючи родини району з дітьми від 7 до 13 років.