Архів за листопада, 2014

Jeyran and Nar

Оргкомітет Європейських ігор Баку-2015 урочисто представив образи Джейрана (Газель) і Нара (Гранат) в якості офіційних талісманів першого історичного континентального спортивного форуму.

Турнір з гандболу ім. Є.І. Івахіна

Автор | 26 листопада 2014 | Просмотрів: 83
Гандбольний турнір ім. Івахіна Є.І

Нещодавно в Києві, у спортзалі КСЛІ пройшов турнір пам’яті майстра спорту СРСР, Заслуженого тренера СРСР Івахіна Євгена Івановича. Організаторами турніру виступили Асоціація ветеранів та аматорів гандболу та спортивний клуб «Легіон ХХІ».  Захід відбувався за підтримки Київського міського відідлення НОК України.

ІІ етап “Олімпійського лелеченя” на Оболоні

Автор | 21 листопада 2014 | Просмотрів: 161
Олімпійське лелеченя 2014-2015 Оболонь

20 листопада визначився переможець ІІ етапу Всеукраїнського заходу “Олімпійське лелеченя” в Оболонському районі міста Києва.До фіналу районних змагань вийшли такі навчальні заклади: школи №245, №226, №8, №239, № 104; гімназії №143 і “Потенціал”. Захід відбувався на спортивній базі Середньої спеціалізованої школи № 298.

_DSC1469 75

16 відбулись Перші змагання з плавання серед дітей Лігі дитячого плавання України.Київське міське відділення підтримало змагання з плавання серед дітей що організувала Ліга дитячого плавання України. Змагання відбувались за принципово новою системою нагородження учасників змагань, яка здобула популярність в США, 

Вітаємо тренера з художньої гімнастики

Автор | 17 листопада 2014 | Просмотрів: 216
вітаємо!

Від усієї душі вітаємо спортивну сім‘ю тренера з художньої гімнастики, активну учасницю олімпійських уроків Топільську Надію та боксера Цибенко Юрія з народженням синочка! Нехай малеча зростає здоровим та щасливим на радість батькам!

Вітаємо Олену Вітріченко з Днем народження

Автор | 15 листопада 2014 | Просмотрів: 27
Вітріченко Олена

15 листопада День народження святкує Вітріченко Олена Ігоревна - українська гімнастка, бронзовий призер Олімпійських ігор, абсолютна чемпіонка Світу з художньої гімнастики. Наразі Олена Ігоревна проживає та працюєв Іспанії. Бажаємо натхнення в усіх справах, гарного настрою та здоров‘я!