Архів за жовтня, 2014

XVIII Олімпійські ігри в токіо

XVIII літні Олімпійські ігри проходили с 10 по 24 жовтня в Токіо (Японія). Олімпіаду вперше приймала азіатська  країна. За право приймати Ігри 1964 боролись Детройт (США), Вена (Австрія) і Брюссель (Бельгія). К довгоочікуваному спортивному святу  готувались ретельно – реконструювали дороги, автостради, спортивні споруди, а також будувались нові спортивні об‘єкти. На відкритті Ігор зібралось 90 тисяч глядачі.  Вперше була порушена традиція запалення Олімпійського вогню: цю почесну місію довірили не відомому спортсмену, а 19 річному японському студенту Іосінорі Сакаі, який народився 6 серпня 1945 року біля Хіросіми -  в день коли американці скинули на це місто атомну бомбу. Сакаі с Олімпійським вогнем став символом відродження життя після війни.

Веб конференція з Денисом Берінчиком

Автор | 24 жовтня 2014 | Просмотрів: 71
Беринчик Денис

Срібний призер Олімпійських ігор з боксу Денис Берінчик відповів на запитання вболівальників під час веб-конференції сайту Xsport. Жива й цікава розмова вийшла! Дивимося!

Виконком МОК

Виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), членом якого є президент НОК України, віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Сергій Бубка, за підсумками дводенного засідання у швейцарському Монтре ухвалив рішення прийняти 40 рекомендацій, які окреслюватимуть майбутнє світового олімпійського руху.

Олімпійський тиждень триває у Києві

Автор | 21 жовтня 2014 | Просмотрів: 122
олімпійський урок на ледовому стадіоні

Веселі старти на роликах в рамках заходу Національного олімпійського комітету «Олімпійський тиждень». Наприкінці вересня на льодовому стадіоні столиці відбувся Олімпійський урок з ковзанярського спорту. Цей захід  дуже зацікавив дітей та молодь Голосіївського району і вже в наступні вихідні бажаючих прийняти участь в олімпійському уроці було вдвічі більше. Цілій місяць раз на тиждень тренер ДЮСШ

Вітаємо олімпійця!

Автор | 20 жовтня 2014 | Просмотрів: 54
вітаємо

Сьогодні своє 65-річчя святкує віце-президент Національного олімпійського комітету України, член Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов.

Вітаємо олімпійця

Автор | 17 жовтня 2014 | Просмотрів: 4
Ісаков Олександр

17 жовтня День народження відзначає український плаваць Ісакав Олександр - багаторазовий рекордсмен та абсолютний чемпіон України, член збірної команди України з плавання, учасник Олімпійських ігор 2008 у Пекіні та Олімпійських ігор 2012 у Лондоні. Вітаємо Олександра та бажаємо успіхів у спортивній кар‘єрі, натхнення у всіх справах та здоров‘я.