Архів за вересня, 2014

Олімпійський урок з Денисом Силантєвим

Автор | 30 вересня 2014 | Просмотрів: 76
Олімпійський урок з Денисом Силантєвим

29 вересня 2014 року у гімназії відбувся Олімпійського уроку. До гімназії  завітав Призер Олімпійських Ігор, Чемпіон Європи, світу, володар Кубка світу, рекордсмен 37-рекордів України з плавання – Денис Силантьєв. Спочатку  під веселу музику  олімпієць  провів майстер-клас  для учнів 4-х класів з ранкової зарядки, яка обов’язково надасть сил та бадьорості  на кожен день.

DSC_0344

Всеукраїнський захід Олімпійський урок найулюбленіше спортивне свято учнів спеціалізованої школи ім. О.П.Довженка №87. Серед запрошених гостей представник НОК України Вікторія Веселова, представник КМВ НОК України Сергій Гарнага, стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, учасниця Олімпійських ігор Лілія Лудан, тренери ДЮСШ «Арго» та представники управління освіти Голосіївського району.

Олімпійський урок з Лілією Лудан

Автор | 25 вересня 2014 | Просмотрів: 143
DSC_0440

Нещодавно у спеціалізованій школі №247 відбувся Олімпійський урок за участю чотириразової учасниці Олімпійських ігор, прапороносця збірної України на Зимових Олімпійських іграх в Ванкувері.  Ініціативу, Лілія Анатоліївна, одразу взяла у свої руки та розповіла  учням 5-го класу про Олімпійські ігри у яких їй довелось

Ніна Бочарова святкує Ювілей

Автор | 24 вересня 2014 | Просмотрів: 60
Ніна Бочарова

Сьогодні, 24 вересня, свій ювілей святкує перша Олімпійська чемпіонка України, уславлена спортивна гімнастка Ніна Бочарова. Переживши голодомор, війну та ще чимало життєвих випробувань ця тендітна і завжди бадьора й активна жінка зуміла зберегти в собі спортивний запал та неймовірну життєлюбність.

Олімпійський урок знову завітав до школи №226

Автор | 23 вересня 2014 | Просмотрів: 213
DSC_0253

Сьогодні, 23 вересня, у загальноосвітній школі №226 пройшов олімпійський урок для учнів 5-х класів. На свято олімпійського уроку до школи прийшли член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету Сергій Тимофєєв, майстер спорту міжнародного класу, чотирьох разовий чемпіон України, 14 кратний рекордсмен України, учасник олімпійських ігор 2002 року у Солт-Лейк-Сіті з ковзанярського спорту Андрій Фомін.

“Олімпійський урок” з ковзанярського спорту

Автор | 23 вересня 2014 | Просмотрів: 55
Олімпійський урок з їзди на роликах

На київському льодовому стадіоні відбувся олімпійський урок на роликах. Київське міське відділення НОК України провело Олімпійський урок з їзди на роликових ковзанах. Майстер клас проводила  учасниця чемпіонатів світу та Європи, учасниця Зимових Олімпійських Ігор в Солт-Лейк-Сити, тренер ДЮСШ “Вікторія” з ковзанярського спорту, майстер спорту міжнародного класу Олена М‘ягких. На асфальті були