Архів за травня, 2014

“Олімпійський урок” з важкої атлетики

Автор | 30 травня 2014 | Просмотрів: 131
олімпійський урок з важкої атлетики

З метою популяризації олімпійських видів спорту та впровадження  здорового способу життя серед молоді столиці 29 травня на території  ЦВПСВМС «Десантник» за підтримки Федерації важкої атлетики було  проведено Олімпійський урок з важкої атлетики та загальної фізичної підготовки з нагоди Дня Києва та Міжнародного дня захисту дітей.

“ІГРИ СПРАВЖНІХ КИЯН”

Автор | 29 травня 2014 | Просмотрів: 72
ігри справжніх киян

31 травня 2014 року на честь відзначення 1531-й річниці ДНЯ КИЄВА в столиці відбудуться спортивні змагання “ІГРИ СПРАВЖНІХ КИЯН” в рамках реалізації програми Київської спартакіади «Здоровий киянин». Участь візьмуть збірні команди Державної фінансової інспекції України, «КИЇВЕНЕРГО», Серійний завод ДП «Антонов», «Київгаз», «Київхліб», Український державний центр радіочастот, Міністерство соціальної політики України, Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, Національна академія наук України, Національна телекомпанія України.

спортивні ігри юних олімпійців

29 травня, в останні навчальні дні, діти що приймали участь та зайняли призові місця в особистих змаганнях отримали свої заслужені подарунки від Київського міського відділення НОК України. Нагадаємо, що 22 травня на міжшкільному стадіоні Оболонського району міста Києва відбулись “Спортивні ігри юних олімпійців”. Велика програма спортивного свята не дозволила одразу провести нагородження всіх дітей що прийняли участь у змаганнях, але після того як всі протоколи було підраховано та стали відомі переможці член виконавчого комітету КМВ НОК України Сергій Тимофєєв особисто привітав кожного з дітей. Спортивного відпочинку та гарного настрою на все літо побажав Сергій Олександрович всім переможцям та учасникам спортивного свята.

Вітаємо олімпійця!

Автор | 24 травня 2014 | Просмотрів: 78
Леончук Георгій

24 травня свій день народження святкує Георгій Ігорович Леончук — український яхтсмен, призер ХХVІІІ Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту, нагороджений орденом III ступеня «За заслуги» перед українським народом.   Георгій Леончук тренувався в Києві в спортивному клубі Збройних Сил України. Олімпійську медаль виборов на афінській Олімпіаді в класі 49er в парі з Родіоном Лукою. Займається вітрильним спортом з 1983 року. У 1988 року був переможцем першостіі УРСР,

зустріч з головою КМДА

23 травня у приміщенні Шевченківської районної адміністрації міста Києва, голова КМДА Володимир Бондаренко урочисто вручив повідомлення на отримання житла олімпійським чемпіонкам ХХІІ Зимових Олімпійських ігор з біатлону Юлії Джимі та Олені Підгрушній.

Спортивні ігри юних олімпійців

22 травня на міжшкільному стадіоні гімназії №143 та СЗШ №231 міста Києва відбулись «Спортивні ігри юних олімпійців». Метою заходу є залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в місті Києві, виявлення молоді яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки.