Архів за квітня, 2014

фінал м.Києва "Олімпійське лелеченя"

24 квітня у приміщенні легкоатлетичного манежу Київської міської ШВСМ відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Участь у заході взяли 10 збірних команд учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів Києва – переможці районного етапу змагань. Привітати дітей з виходом у фінальні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя” завітали голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко,

V Київський спортивний фестиваль

Автор | 22 квітня 2014 | Просмотрів: 111
V Київський спортивний фестиваль “Веселі старти на льоду»

V Київський спортивний фестиваль “Веселі старти на льоду» на льодовій арені Спортивно-оздоровчого комплексу ТОВ «Дивосвіт – плюс». 20 квітня у Великдень смачною паскою та гарним настроєм зустрічав гостей каток на вул.Лайоша Гавро 4г. Організаторами заходу є Київське міське відділення та Спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Дивосвіт – плюс». В рамках фестивалю відбувся “Олімпійський урок” з фігурного катання, а також різноманітні конкурси з елементами зимових видів спорту(хокей, фігурне катання і т.і.)

З Великоднем!

Автор | 20 квітня 2014 | Просмотрів: 92
ArticleImages_35024_easter-big

Із щирою радістю вітаємо Вас зі світлим і радісним святом – Великоднем. Нехай Свято Великодня стане для кожного початком нового життя — кращого та добрішого і принесе Вам злагоду, добробут, успішність та процвітання. Великдень приходить до нас – аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова. Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай оселиться у Вашому житті щастя! Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру Вашим оселям, здоров’я Вашим рідним, а дітям – великої світлої долі.

АНОНС ІІІ етап “Олімпійського лелеченя”

Автор | 18 квітня 2014 | Просмотрів: 124
олімпійське лелеченя

ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» в м. Києві. Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської ради (КМДА)

V Київський спортивний фестиваль

Автор | 17 квітня 2014 | Просмотрів: 101
безкоштовна ковзанка на Пасху

Запрошуємо усіх бажаючих, 20 квітня, на відкриття V Київського спортивного фестивалю «Веселі старти на льоду» в рамках якого відбудеться “Олімпійський урок” з фігурного катання. Котрий рік поспіль Ковзанка на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) зустрічає киян та гостей столиці яскравим весняним дійством, в якому беруть участь усі охочі.

Кубок Іванова

Відкрита Першість м. Києва серед ветеранів волейболу на Кубок Олімпійського чемпіону Володимира Іванова. У березні 2014 року у Києві відбулись змагання ветеранів з волейболу на Кубок Олімпійського чемпіона Володимира Іванова. Захід відбувся за підтримки Київського міського відділення НОК України.