Архів за лютого, 2014

Інтернет-урок з китайським містом Нанкін

Автор | 28 лютого 2014 | Просмотрів: 67
інтернет урок

У 2008 році Міжнародний Олімпійський комітет прийняв історичне рішення започаткувати проведення літніх та зимових Юнацьких Олімпійських Ігор (ЮОІ). ІІ літні ЮОІ відбудуться у китайському Нанкіні з 16 по 28 серпня 2014 року. Понад 3500 атлетів віком від 15 до 18 років з 205 країн світу змагатимуться у 28 видах спорту. Наразі триває ліцензійний відбір. На даний момент 9 українських спортсменів вибороли ліцензії на право участі в Іграх. Національний олімпійський комітет України спільно з Олімпійською академію України створив мережу шкіл олімпійської освіти, які в своїй виховній роботі приділяють значну увагу ознайомленню з історією олімпійського руху і беруть активну участь у культурних та спортивно-масових заходах НОК України.

«Олімпійські забави» в Скандинавській гімназії

Автор | 28 лютого 2014 | Просмотрів: 136
олімпійські забави

27 лютого в Скандинавської гімназії з метою пропаганди олімпійського руху та здорового способу життя відбулася спортивна естафета «Олімпійські забави». Організаторами виступили спільно керівництво гімназії та Київське міське відділення НОК України. Почесними гостями на заході були: заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, перший заступник голови КМВ НОК України Вадим Костюченко і начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дарницької районної у м.Києві державної адміністрації, олімпійський чемпіон Віктор Бураков.

Вітаємо Олімпійця!

Автор | 26 лютого 2014 | Просмотрів: 3
вітаємо!

Сьогодні, 26 лютого, свій День Народження святкує Косяк Олег Юрійович —  український гімнаст, призер Олімпійських ігор. Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України вітає Олега Юрійовича та бажає міцного здоров’я, сімейного затишку, яскравих перемог у житті та натхнення в усіх справах!

Вітаємо Олімпійця!

Автор | 24 лютого 2014 | Просмотрів: 9
Ігор Нагаєв

Сьогодні, 24 лютого, свій День Народження святкує Ігор Володимирович Нагаєв —  радянський гребець, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор. Заслужений майстер спорту. Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України вітає Ігора Володимировича та бажає міцного здоров’я, сімейного затишку, яскравих перемог у житті та натхнення в усіх справах!

db150ed373f50e9e3f9f0c00b2dce9ff_big

Відразу по поверненню зі столиці ХХІІ зимових Олімпійських ігор разом з командою до України президент Національного олімпійського комітету підвів підсумки виступу українських спортсменів. «Виступ наших олімпійців в Сочі вважаю дуже успішним. 8 років ми чекали на олімпійську нагороду на зимових Іграх, 20 років – на зимове олімпійське «золото». За кількістю і якістю медалей ми повторили успіх в Ліллехаммері-94. Однак зараз у нас відразу чотири Олімпійські чемпіонки та бронзова призерка!», – підкреслив Сергій Бубка.

TMO4fNMQL4c

У Києві відбувся фінал Всеукраїнського заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя” серед учнів 5-6 класів Дніпровського району. У фінал районних змагань вийшли команди 4-х учбових закладів столиці: спеціалізована школа №234 з поглибленим вивченням економіки і права, середня загальноосвітня школа №11,