Архів за жовтня, 2013

“Олімпійський урок” у гімназії №143

Автор | 29 жовтня 2013 | Просмотрів: 109
DSC_0607

15 жовтня 2013 року справжні олімпійські ігри завітали до гімназії № 143 м. Києва. На цьому заході побували: – Заслужений майстер спорту з академічного веслування, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор  Світлана Іванівна Мазій; – Заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики, абсолютна чемпіонка Європи,  світу та Олімпійських Ігор 1996 р.  Лілія Олександрівна Подкопаєва;

“Олімпійський урок” у школі №170

Автор | 23 жовтня 2013 | Просмотрів: 133
DSC_0378

І знову олімпійський урок у Оболонському районі Києва, тепер вже у школі №170. Світлана Мазій, не тільки призер Олімпійських ігор в Сеулі та Олімпійських ігор в Атланті, учасниця Олімпійських ігор в Сіднеї та Афінах, а ще і палка прихильниця олімпійського руху! Разом з Київським міськім відділенням Національного олімпійського комітету України Світлана Іванівна вже завітала на чотири таких уроки. Для почесних гостей, Сергія Тимофєєва члена виконкому КМВ НОК України, та Світлани Мазій – призерки олімпійських ігор з академічного веслування, педагогічний колектив та учні 5 класів влаштували веселу естафету. Естафета включала у себе не тільки рухливі ігри, а також і вікторину на знання олімпійської символіки та історії походження олімпійських ігор.

Змагання з футболу «Ти не один!»

Автор | 22 жовтня 2013 | Просмотрів: 86
Ти не один!

Уславлений своїми спортивними здобутками та відомими на весь світ вихованцями спорткомплекс «Динамо» люб’язно відкрив свої двері для  команд, що вже традиційно ведуть боротьбу за визначення кращих з кращих серед команд дитячих будинків та шкіл-інтернатів для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Олімпійський урок у школі №226

Автор | 22 жовтня 2013 | Просмотрів: 145
1 088

Сьогодні, 22 жовтня, у загальноосвітній школі №226 пройшов олімпійський урок для учнів 3 класів.  На свято олімпійського уроку до школи прийшли член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету Сергій Тимофєєв,  майстер спорту міжнародного класу, чотирьох разовий чемпіон України, 14 кратний рекордсмен України, учасник олімпійських ігор 2002 року у Солт-Лейк-Сіті з ковзанярського спорту Андрій Фомін.

“Олімпійський урок” – новий формат

Автор | 18 жовтня 2013 | Просмотрів: 161
DSC_0166

18 жовтня Київське міське відділення НОК України організувало та провело таке традиційне свято як «Олімпійський урок» у зовсім новому форматі! На святі були присутні президент Української федерації роликового спорту всіх видів та напрямків Олександр Симоненко, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Тимофєєв,

УВАГА! Продовжено прийом робіт на конкурси

Автор | 17 жовтня 2013 | Просмотрів: 98
конкурс

ПРОДОВЖЕНО прийом робіт на конкурс  фотографії “Київ – олімпійське місто” та І Київський конкурс на краще оповідання чи твір серед учнів та студентів на тему “Олімпійський Київ”. Тож чекаємо від Вас  твори та роботи. Приймайте участь – та перемагайте!